Pinnacle Tower, Taman Abad, Johor Bahru

Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 3,600 /mo

3

BT

2

BM

1,321

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501103863
check-small-f
1,321 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.73 psf (lantai)

Tentang Pinnacle Tower

Pinnacle Residence, Johor Bahru

For Rent
Pinnacle Residence, Johor Bahru.
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1321 sqft
- 1 Car Park
- Fully Furnished
- Currently Available

Rental: RM3,600

Jennifertee
0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Pinnale Tower Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,321 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian