Paragon Suites @ CIQ, Johor Bahru

Jalan Stulang Darat Jalan Stulang Darat Off Jalan Inderaputra, Johor Bahru, Johor

RM 550,000

3

BT

2

BM

1,215

kps

RM 453

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200546993
check-small-f
1,215 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 452.67 psf (lantai)

Tentang Paragon Suites @ CIQ

Renovated unit for Sale - Unblock Seaview

3 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Freehold
- Ready to move in
- Size: 1215 Sqft
- Fully furnished
_________________________________________________________________
WhatsApp 0***** Vicky Wong
For more information

Surrounding amenities and facilities
• Walk to RTS in the future
• Walk to CIQ 8 minutes
• Shopping mall
• 24 hours Restaurants/Supermarkets

First come first serve, while stocks last!

**To protect the privacy of the owner/tenant, pictures are for illustrative
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 550,000.
Jalan Stulang Darat Jalan Stulang Darat Off Jalan Inderaputra, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,215 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian