Paragon Suites @ CIQ, Johor Bahru

Jalan Stulang Darat Jalan Stulang Darat Off Jalan Inderaputra, Johor Bahru, Johor

RM 2,800 /mo

2

BT

2

BM

909

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501064663
check-small-f
909 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.08 psf (lantai)

Tentang Paragon Suites @ CIQ

Spacious 2 Bedrooms and 2 Bathrooms

名称|Name:Paragon@CIQ
单位|Unit Type:Intermediate
楼层|Level:8
房间|Bedroom: 2
厕所|Bathroom: 2
装修|Renovation: Original
家私|Furnishing: Partial
面向|Facing: Unblock view
尺寸|Size:909 Sqft + 586 sqft balcony
停车位置|Car park level: 1

出租价格|Rental price:RM 2800
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
Jalan Stulang Darat Jalan Stulang Darat Off Jalan Inderaputra, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 909 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]