One 49 Residence, Taman Sri Amar, Johor Bahru

Jalan Kunyit, Taman Sri Amar, Johor Bahru, Johor

RM 2,100 /mo

3

BT

2

BM

875

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501337772
check-small-f
875 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.40 psf (lantai)

Tentang One 49 Residence

One49 Residence Apartment 3bed Fully Furnished Johor Bahru

WELCOME ALL MALAYSIAN, 2100 nett
TOWN
One 49 Residence
Near Ciq, JbTown
Brand New, high floor
3 Bedroom 2 Bathroom
875 sqft
Fully Furnished
1 Parking Lot
(ground floor)
Rental: RM2100 nett
Deposit: 2+1+0.5
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,100 /mo.
Jalan Kunyit, Taman Sri Amar, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 875 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties