Molek Ria, Taman Molek, Johor Bahru

Persiaran Bumi Hijau, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 1,600 /mo

3

BT

2

BM

1,005

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501244418
check-small-f
1,005 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.59 psf (lantai)

Tentang Molek Ria

Molek Ria Apartment/ Taman Molek/ 3Bed 2Bath/ Good Condition/ Cheapest

Molek Ria Apartment @ Taman Molek

3 Bedrooms / 2 Bathrooms
1005 sqft
Partially Furnished (as per photos)
Block B / Middle Floor / With Lift
1 Carpark
Gated & Guarded

Rental RM1600

Suitable for family / working adults
Spacious and practical layout
Strategic location near Johor Jaya / Plentong / Mount Austin / JB Town / CIQ

Low Booking Fee only !!!
First Come First Serve !!!
Welcome to make an appointment for viewing (^_^)

Welcome Contact Me For More Detail
0***** Enoch Liong

Contact / WhatsApp: www.h*****

Real Estate Negotiator (BUY/ SELL/ RENT)
Professional Negotiator for sales and rental of all properties in Johor with exclusive and best deals. Please contact me at 0***** I can help you find your dream home. Thank you
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Persiaran Bumi Hijau, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,005 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian