Molek Pine 3, Taman Molek, Johor Bahru

Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

RM 1,350,000

3

BT

2

BM

3,124

kps

RM 432.14

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200220066
check-small-f
3,124 kps luas pelan lantai

Tentang Molek Pine 3

Condominium for Sale, Taman Molek Pine 3

- Built-up: 3,124 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Freehold
- Well Renovated Unit
- For Sale: RM 1.35 million

For viewing or further details, please contact or whatsapp me at 0***** REN10654 Ivy

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/7 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,350,000.
Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,124 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/7 ]