Molek Pine 3, Taman Molek, Johor Bahru

Jalan Molek 1/27, Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 3,500 /mo

2

BT

2

BM

1,376

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501258335
check-small-f
1,376 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Molek Pine 3

Molek Pine 3 fully furnished well kept unit, unblock view

For Rent

Molek Pine 3, Taman Molek

2 bedrooms 2 bathrooms
1376 sqft
High floor
Fully furnished

Rental: RM3500 nego

Kindly contact Fiona 011.2299.3311 for viewing.
Kemudahan
asterisk-o

Balcony

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Molek 1/27, Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,376 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB

agency logo