Molek Pine 2, Taman Molek, Johor Bahru

1-27 Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

RM 3,000 /mo

3

BT

2

BM

1,190

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501148930
check-small-f
1,190 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.52 psf (lantai)

Tentang Molek Pine 2

Stunning High Floor With Unblocked View

For rent

#Immaculate Condition
#Unobstructed View
#Above 10th Floor

Molek Pine 2 Apartment Taman Molek
* 3 bedrooms ⁠2 bathrooms
* 1 car park
* 1190 sf
* Fully Furnished
* Renovated
* Mid floor
* International Lot
* Intermediate Lot
* ⁠Facing North
* ⁠Unblocked view

Asking rental: RM 3,300

Angela Ng
6*****
TRR - The Pillars Group
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
1-27 Jalan Molek 1/27, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,190 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]