Molek Avenue, Taman Molek, Johor Bahru

16 Jalan Molek 1/10, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

RM 6,000 /mo

4

BM

3,840

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501236981
check-small-f
3,840 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.56 psf (lantai)

Tentang Molek Avenue

Molek Level Two and Three Facing Main Road Shop for Rent

For Rent
Taman Molek
Facing Main Road
Land Area: 24x80 sqft
Built-up: 3840 sqft
Bare Unit
Suitable for Office/Tuition Centre/Cafe
Level Two: RM3500
Level Three: RM2500

Contact: Yosef Chong
+6*****
Aczeon Properties
REN 35911
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Playground

ACZEON PROPERTIES [ E (3) 1719 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,000 /mo.
16 Jalan Molek 1/10, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,840 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ACZEON PROPERTIES [ E (3) 1719 ]