Kempas Single Storey Warehouse, Kempas, Johor Bahru

Kempas, Johor Bahru, Johor

RM 208,560 /mo

86,900

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200041806
check-small-f
86,900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.40 psf (lantai)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang Kempas Single Storey Warehouse

Single Storey Warehouse at Kempas for rent

Property Details : F764
Type of Building : Single Storey Warehouse with Mezz Office
Category of Land : Industry
Tenure : Freehold
Built-up Area : Approx. 86,904.23 sq.ft
Power Supply : 500 Amp
Building Heights : 12 M
Floor Loading : 20 kN/m2
Monthly Rental : RM 208,560 /month
• 16 nos Dock levellers
PHOTO FOR ILLUSTRATION PURPOSE ONLY
www.w*****
Click the website link to check on our latest factory/land listing and updated news.
Welcome owner to list your properties to us.
Please contact Eva Tan +6***** for further information.
Industrial agent specialist.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 208,560 /mo.
Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 86,900 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]