D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

RM 2,000 /mo

2

BT

2

BM

925

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501318389
check-small-f
925 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.16 psf (lantai)

Tentang D'Summit Residences

D Summit Residence, Kempas, nearby Setia Tropika, Impian Emas, Skudai

For Rent - R60033

For Rent & Sale
D'Summit Residence

-Setia tropika / kempas utama
-2 bedrooms 2 bathrooms
-7th floor with Balcony
-Fully Furnished
-with 2 Carpark
-sqft 764sf + Balcony = 925sf
-Available on June
-Fully furnished

Rental RM2000
Selling RM408K

=================================
更多最新屋子详情欢迎浏览以下网页
www.h*****

Please Contact me
make appointment for more info & viewing
Puyol Chin (REN 72687)
XY PROPERTIES
Tel * 0***** *
Whatsapp: www.w*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 925 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian