Country Garden Central Park, Johor Bahru

Persiaran Aliff Harmoni Utama, Johor Bahru, Johor

RM 1,900 /mo

2

BT

2

BM

871

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501320135
check-small-f
871 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.18 psf (lantai)

Tentang Country Garden Central Park

Country Garden Central Park tampoi 2bed 2bath fully furnished

Country Garden Central Park / tampoi / 2bed 2bath / fully furnished
Property name : Country garden Central Park
Location : Tampoi
Property type : Apartment
Built up : 871 sqft
Bedroom : 2
Bathroom : 2
Car park : 1
Condition : Fully Furnished
Rental : RM1900
NO co-broke.
Please call/SMS Karen Wong +6***** for viewing appointments!

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Renzo Realty Sdn Bhd

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Persiaran Aliff Harmoni Utama, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 871 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Renzo Realty Sdn Bhd

agency logo