FACE MAINROAD!! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory, Telok Panglima Garang, Jenjarom

FACE MAINROAD!! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory, Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor

RM 5,600 /bulan

5,600

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200524309
check-small-f
5,600 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.00 psf (tanah)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang FACE MAINROAD!! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory

Face Mainroad! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory

FACE MAINROAD!! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory

-Land Area : 60’x90’ (5,600sqft)
-Electric, Syabas, Fencing, Awning Ready!!
-Available End Jan
-Rental RM5,600 only!!

For More Info & Viewing Kindly Contact:
0***** Yap
0***** Yap
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Pertanian ialah RM 5,600 /bulan.
FACE MAINROAD!! Murah Sewa!! Jenjarom, Jalan Klang Banting Open Factory, Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor.
5,600 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]