Halaman Kristal, Kampung Dodol, Jelutong

Kampung Dodol, Jelutong, Penang

Lihat ke Tawaran

RM 470,000

3

BT

2

BM

1,100

kps

RM 427.27

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2011
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500680407

Tentang Halaman Kristal

Halaman Kristal Condominium Jelutong

The Property Located At Jelutong .
-Halaman Kristal Condominium
-Built Up 1100sf
-3 Bedroom
-2 Bathroom
-1 Car Park
-For Sale Asking RM 470k

Interested Buyer/Tenant Please Contact

Welson Teh
6012_4052807

Dewan badminton

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

tennis-o

Gelanggang tenis

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 470,000.
Kampung Dodol, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]