Grace Residence, Jelutong

Jelutong, Penang, Jelutong, Penang

RM 1,700 /mo

2

BT

2

BM

1,017

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200034360
check-small-f
1,017 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.67 psf (lantai)

Tentang Grace Residence

Grace Residence @ Jelutong partially furnished seaview georgetown

Grace Residence @ Jelutong [ FOR RENT ]

1017 Sf
2 Bedrooms , 2 Bathrooms 1 Carparks
Partially Furnished

ASKING PRICE : RM 1,700 ONLY !!

For further info or to arrange for viewing,
please contact Chun Kai 0*****
www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Jelutong, Penang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,017 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]