3 Residence, Sungai Pinang, Jelutong

Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang

Negotiable

RM 3,400 /mo

3

BT

2

BM

1,031

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501356426
check-small-f
1,031 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.30 psf (lantai)

Tentang 3 Residence

3 Residence Seaview Corner Unit Fully Furnished Near Jelutong Qbay

LOCATED AT 3 RESIDENCE(JELUTONG)

-1031SF 1031方尺
-3 BEDROOM 房间
-2 BATHROOM厕所
-2 CAR PARK 停车场
-RENOVATED
-FULLY FURNISHED

FOR RENT : RM3400 / MONTH ONLY!!!

REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU WITH THE MOST PROFESSIONAL SERVICE AND HELP YOU FIND YOUR IDEAL HOME
PLEASE CONTACT: SHING LAM 0*****

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将为您提供最专业的服务,以确保您能拥有您理想的家园
详情请联系: SHING LAM 0*****

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,400 /mo.
Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,031 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.