The Pearl (Pearl Point), Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
- Jalan Sepadu 3, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
Negotiable
RM 388,000
3
BT
2
BM
1,152
kps
RM 337
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Pearl (Pearl Point)
Budget-friendly condo in a prime location
The Pearl @ Pearl Point OKR
Property Details:
- Size : 1152sf
- Bedroom : 3
- Bathroom : 2
- Parking Bay : 1
- Tenure : Freehold
- Furnished : Partially
- Asking Price : RM388K
Property Details:
- Size : 1152sf
- Bedroom : 3
- Bathroom : 2
- Parking Bay : 1
- Tenure : Freehold
- Furnished : Partially
- Asking Price : RM388K
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 388,000.
- Jalan Sepadu 3, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,152 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.