The Pearl (Pearl Point), Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Sepadu 3, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 950,000

4

BT

3

BM

2,370

kps

RM 400.84

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 1991
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102745982

Tentang The Pearl (Pearl Point)

Pearl Point Condominium For Sale Old Klang Raod

Penthouse Duplex Pearl Point Condo Old Klang Road
===========================
Duplex Penthouse Corner Unit
Natural sun light
4 Rooms 3 bath
Large built up 2,370 sq ft
Sale RM950,000 negotiable

Balkoni

garage-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 950,000.
Jalan Sepadu 3, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,370 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]