The Nest @ Jln Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 1,700 /mo

3

BT

2

BM

903

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501289199
check-small-f
903 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.88 psf (lantai)

Tentang The Nest @ Jln Klang Lama

The Nest Residence, located on Old Klang Road

Available for Rent
The Nest Residence, located on Old Klang Road
3room 2bath 2carpark
Partially furnished
903sqft
Rental rm170
For further details or to schedule a viewing, please contact or whatsapp Ivan at 016.727.3792.

OWNERS ARE WELCOME TO LIST
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 903 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser