The Nest @ Jln Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 2,200 /mo

3

BT

2

BM

903

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501194064
check-small-f
903 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.44 psf (lantai)

Tentang The Nest @ Jln Klang Lama

The Nest Residences

Unit Details

The Nest Residences @ Old Klang Road
- 3 Bedroom 2 Bathrooms 2 Carpark
- Fully Furnished
- Built-Up Area 903sf
- Available 1st June 2026 Onward

====Rental RM 2,200====

Call Or Whatsapp 0***** For Viewing Arrangement

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

QUINCO REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1796 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 903 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

QUINCO REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1796 ]