The Nest @ Jln Klang Lama, Bandar Baru Sri Petaling, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Bandar Baru Sri Petaling, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

View to Offer

RM 2,199 /mo

2

BT

2

BM

855

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501113822
check-small-f
855 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.57 psf (lantai)

Tentang The Nest @ Jln Klang Lama

Rm2199 Fully Furnish 2 Bedroom Duo key Unit For Rent -Ready to move in

THE NEST @ Old Klang Road Fully Furnished 2 Bedrooms 2 Bathrooms & 1 Carpark Duo Key Unit For Rent

Rm2,200 Negotiable (Pictures is actual unit) !!

Ready to move In

UNIT DETAILS:
- 855 SQFT
- Fully Furnished
- 2 BEDROOMS, 2 BATHROOMS, 1 CARPARK

- LIGHTHING

** Appreciate to view with appointment **

Please: Call/WhatsApp/SMS for more information
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,199 /mo.
Bandar Baru Sri Petaling, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 855 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian