The Nest @ Jln Klang Lama, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

View to Offer

RM 1,600 /mo

2

BT

2

BM

816

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501072956
check-small-f
816 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.96 psf (lantai)

Tentang The Nest @ Jln Klang Lama

2 room Condo With Nice Green Pool View oug okr jln puchong bloomsvale

~THE NEST @ JALAN PUCHONG, OLD KLANG ROAD NEAR BLOOMSVALE FOR RENT~

Call Ann 016.2175.933.

--Built up 816 sq.ft.
--2 bedrooms 2 bathroom
--Partly-furnish with built-in kitchen cabinet, gas stove with hob, airconds, heater, fans and a fridge.
--Comes with 1 carpark
--Well maintained
--Facing N.East / Pool view
--Rental asking RM1600
--Available for sale RM420k negotiable

Please call/pm Ann at 016.2175.933 for viewing
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 816 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]