The Legacy OUG, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan Awan Besar, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 2,900 /mo

3

BT

2

BM

1,050

check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108335983
check-small-f
1,050 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.76 psf (lantai)

Tentang The Legacy OUG

Brand New The Legacy Oug, 3 room, 2 car park, 1050sqft,partial furnish

The Legacy Oug Condo For Rent!!

-Size: 1050sqft
-3 Rooms
-2 Bathroom
-2 Carpark
-Partially furnished (Air conds, water heater, Kitchen cabinet, Bed, wardrobe, Sofa, dinning Table and Chairs, TV console, lights, Fan, Curtains)

Facility:
-Swimming pool
-Basketball court
-Jazquzi
-Gym
-Jogging
-BBQ

-Nearby Taman OUG, Happy Garden, Sri Petaling
-Easy to find chinese, Indian food.
-1km to Pearl Point, Banks, Restaurants
-2km to KTM
-3km to LRT
-4.6km to Pavilion Bukit Jalil
-3km to Bukit Jalil Recreation Park
-6km to Mid Valley Megamall
-Easy access to OKR, kesas highway and NPE.
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,900 /mo.
Jalan Awan Besar, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,050 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd