The Harmony, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Old Klang Road, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

View to Offer

RM 2,598 /mo

3

BT

2

BM

1,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501342630
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.60 psf (lantai)

Tentang The Harmony

Nice unit with friendly owner, 我会中文,欢迎联系我看房

For Viewing Appointment
Please WhatsApp Jayden 一016一818一3682

=========================================
The Harmony
===========

一 Rental RM2,600
一 1000 sqft
一 3 Rooms & 2 Bathroom
一 Fully Furnished
一 2 Car Park
一 J4149

=========================================

一 1 Month Advance
一 2 Month Security Deposit
一 Utility Deposit
一 Tenancy Agreement Fee

=========================================

For Viewing Appointment
Please WhatsApp
一016一818一3682一

Nursery

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,598 /mo.
Old Klang Road, Taman Yarl, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian