Sentosa Court, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan 1/133, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 1,300 /mo

3+1

BT

2

BM

1,008

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501353285
check-small-f
1,008 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.29 psf (lantai)

Tentang Sentosa Court

Sentosa Court, Jalan Klang Lama 3r2b well kept corner unit

DETAIL
===================================
Corner Unit
Leasehold, non-bumi lot
BU 1008sqft
3R2B
1carpark
Partial furnish

Asking rental: RM1,300

AMENITIES
===================================
Public Transport: Petaling KTM, Muhibbah LRT, Awan Besar LRT, etc.
Shopping & Grocery: Tan Sri Sentosa, OUG Plaza, Pearl Point Mall etc.
Hospital: Taman Desa Medical Centre, Assunta etc.
Schools: SK Petaling 2, SJK(C) Yuk Chyun, Sathya Sai Primary, SMK Petaling etc.

ACCESS
===================================
Federal Highway, NPE, KESAS, PLUS etc.

DISCLAIMER:
To protect owner's and tenant's privacy, pictures shown may not be the actual unit. Viewing appointment on actual unit is always welcome

Call/WhatsApp for viewing or further details

Contact:
Rachel Too
REN75345 Real Estate Negotiator
IQI Realty Sdn Bhd
*6014*623*7690
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/24 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Jalan 1/133, Taman Sri Sentosa, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,008 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/24 ]