Old Klang Road Retail Shop, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

OUG, Kuchai Lama, Old Klang Road, Taman Overseas Union, Jalan Sepadu 5, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 2,000 /mo

1

BM

737

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501260938
check-small-f
737 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.71 psf (lantai)

Tentang Old Klang Road Retail Shop

Ground Floor, With Security Guard, With Car Park,Old Klang Road

Old Klang Road Shop for RENT @ RM2,000 ONLY

- 737 Sqft
- Ground Floor
- Basic Unit
- Gated and Guarded
- Ready Now
- Strategic Location

Please call Jeffrey Hoon O16-2136O49 for appointment viewing and details
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
OUG, Kuchai Lama, Old Klang Road, Taman Overseas Union, Jalan Sepadu 5, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 737 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]