Le Yuan Residence, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Jalan 6/127a Jalan Selesaria, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 748,888

3

BT

3

BM

1,406

kps

RM 532.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501114435

Tentang Le Yuan Residence

Area Specialist Many Type Unit On Hands Feel Free To Check With Us

[[ Le Yuan Residence ]] For Sale !!!

Build Up : 1406 Sqft
Layout : 3 Bedrooms , 3 Bathrooms
Carpark : 2

Partial Furnished
Freehold

*We specialist in helping Landlords to Manage, Rent, and Sale their Residential & Commercial Properties.
All landlords, tenants, buyers are welcome!!!*

*We provide ONE Stop service - Banker and Lawyer arrangement.*

Selling Price : Rm 1,000

For Viewing / Info , Pls Call / Whatsapp :

LUCAS
⓪①③-⑨⑧⑧⑧①②①

#PropertyCode : KC227

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 748,888.
Jalan 6/127a Jalan Selesaria, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,406 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]