Bloomsvale Menara Vista Petaling, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

Lot No. PT12540 Jalan Puchong, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

View to Offer

RM 3,300 /mo

3

BT

2

BM

822

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501131825
check-small-f
822 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.01 psf (lantai)

Tentang Bloomsvale Menara Vista Petaling

For Lease: Bloomsvale Menara Vista Petaling – Old Klang Road

Size in sf: 822 sqft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Car Park: 2
Furnishing: Fully furnished
Equipped with Air-Conditioning, Bed & Mattress, Refrigerator, Hood & Hob, Kitchen Cabinets
Rental Price: RM 3,300
Note: Prefer no children/pets, and only for local Malaysians, no foreigners.

• Surau
• 24-Hour Security

LKS13

Gym

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,300 /mo.
Lot No. PT12540 Jalan Puchong, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 822 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]