Avantas Residences, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)
162 Old Klang Road, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
RM 665,000
2
BT
1
BM
909
kps
RM 732
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Avantas Residences
Valued Unit For Sale
AVANTAS @ OLD KLANG ROAD
Property Details:
909sqft
2 Rooms
1 Bathroom
2 Carparks
Fully Furnished
Well Maintained
Move In Condition
View Anytime
Jordan Teoh
REN28827
Property Details:
909sqft
2 Rooms
1 Bathroom
2 Carparks
Fully Furnished
Well Maintained
Move In Condition
View Anytime
Jordan Teoh
REN28827
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 665,000.
162 Old Klang Road, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 909 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.