Zeta Deskye (Alam Saujana), Jalan Ipoh

168 Jalan 1/2d off Jalan Ipoh Batu 4 1/2, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 1,600 /mo

3

BT

2

BM

1,037

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501286906
check-small-f
1,037 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.54 psf (lantai)

Tentang Zeta Deskye (Alam Saujana)

Jalan Ipoh Zeta Deskye Partial Furnish Unit For Rent Ready Move In

=======================
Asking Rental: RM 1500
=======================
- 1037 sqft
- 3 Room 2 Bathroom
- 2 Car Park (Side by Side)
- Corner Lot
- Partial Furnish Unit (Buillt In Kitchen Cabinet, TV Cabinet, Aircond, Water Heater, Dining Table)
- Ready Move In

*Owner is welcome to list for sale or let too
*Our team cover Klang Valley area, any agent service needed juz let us know
=============================
For more info/viewing, kindly contact
Wind Mah REN63306
016.9573.895

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
168 Jalan 1/2d off Jalan Ipoh Batu 4 1/2, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,037 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]