Wisma Kah Motor, Jalan Ipoh

Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 46,784 /bulan

0

BM

14,620

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500988523
check-small-f
14,620 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.20 psf (lantai)

Tentang Wisma Kah Motor

Wisma Kah Motor @ Jalan Ipoh, Kuala Lumpur – Office for Rent

Rental: RM46,784 / month
Size: 14,620 sqft
Type: Corporate Office

Office Layout & Features
1 Director Room with Pantry & Private Washroom
1 Server Room
1 Training Room
6 Large Meeting Rooms
5 Customer Waiting Halls with Sofa
3 Workstation Halls
Additional Meeting Rooms
Spacious Layout Suitable for Corporate Operations

Building Facilities
24-Hour Security Service
5 Elevators (24/7 Operation)
CCTV Surveillance
3-Storey Covered Parking
ANPR (Automatic Number Plate Recognition) Parking System
Centralized Air Conditioning (Included in Rental)

Location Highlights
Jalan Ipoh, Kuala Lumpur – Strategic Location
Walking Distance to Jalan Ipoh MRT Station
Surrounded by Shops, Restaurants & Daily Amenities
Nearby Cafeteria, Surau & F&B Outlets

Contact Ester Chin now for Viewing!

Ester Chin
Senior Negotiator
Ren 23399
The Roof Realty Sdn Bhd
0*****
www.w*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 46,784 /bulan.
Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 14,620 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama