Residensi Max, Jalan Ipoh

Jalan Ipoh, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 2,399 /mo

3+1

BT

2

BM

901

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501252049
check-small-f
901 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.66 psf (lantai)

Tentang Residensi Max

Residensi Max Key On Hand easy to view

Jalan Ipoh, Residensi Max for Rent

– 901sf

– 4 rooms, (original 3 rooms) 2 bathrooms, 1 car park

– Built in kitchen cabinet, induction cooker

– Built in aircond, water heater

– Furnished with as per photos shown

– Facing KLCC view

– High floor

– ready to move in
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,399 /mo.
Jalan Ipoh, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 901 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]