Jalan Ipoh, Adjoining 3 intermediate Lot, Face Main Road, Jalan Ipoh

Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 45,000 /bulan

1

BM

19,206

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501008455
check-small-f
19,206 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.34 psf (lantai)

Tentang Jalan Ipoh, Adjoining 3 intermediate Lot, Face Main Road

An adjoining of 3 intermediate shop lot with basement parking

Jalan Ipoh Main Road
* 3 units adjoining shop
* all intermediate lot
* 3 storey + a basement parking lot
* Basement parking lot can cater 10 to 20 cars
* Land Size 6,420sf
* Build up approx. 19,206 sf
* Rm45,000

Sean Ang 0***** | REN18392
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 45,000 /bulan.
Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 19,206 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]