(5sty Shop | Corner | Cargo Lift | Facing Main Road | NEGO) KL @ Jalan Ipoh, Jalan Ipoh

Jalan Sultan Azlan Shah, Sentul, Jalan Kuching, Segambut, Kampung Baru, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 17,888 /bulan

10+

BM

6,600

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501321538
check-small-f
6,600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.71 psf (lantai)

Tentang (5sty Shop | Corner | Cargo Lift | Facing Main Road | NEGO) KL @ Jalan Ipoh

Price are negotiable

Jalan Sultan Azlan Shah @ KL

* 5-storey shop - office
* Land area 22 x 60 / 1,320 sq.ft.
* Built up 6,600 sq.ft.
* Corner unit comes with cargo lift
* Facing main road
* Strong visibility with heavy daily traffic flow
* Price are negotiable

019*388*8168 (JOHN TAN @ REN 28146) or
012*972*0558 (CATH NG @ REN 29699)

Feel free to contact us for further information & viewings. Thank you.
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemudahan bersama
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 17,888 /bulan.
Jalan Sultan Azlan Shah, Sentul, Jalan Kuching, Segambut, Kampung Baru, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 6,600 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]