Ujana Executive Apartment, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Off Persiaran Ledang Jalan Persiaran Ledang Height, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,500 /mo

2

BT

2

BM

1,086

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326602
check-small-f
1,086 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.30 psf (lantai)

Tentang Ujana Executive Apartment

Ujana Executive Suites Available For Lease

Available for lease!

Ujana Executive East Ledang
2 Bedroom 2 Bathroom
1086 Sqft
Fully Furnished

Asking Price RM 2500
No Co-Broke

Talk to me about your property requirements, valuations, and schedule your viewing!
Property listings are always appreciated!

Aprilia Chayadi,
Your Trusted Property Partner
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Swimming pool

asterisk-o

Wading pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Off Persiaran Ledang Jalan Persiaran Ledang Height, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,086 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]

agency logo