The Elysia Park Residence, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,400 /mo

2

BT

2

BM

817

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501159654
check-small-f
817 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.94 psf (lantai)

Tentang The Elysia Park Residence

Beautiful View unit with 2 parking spaces available

FOR RENT

PROPERTY: THE ELYSIA PARK RESIDENCE
AREA: MEDINI
TYPE: CONDO
FURNISHING: FULLY FURNISHED
BUILT UP: 817 SQFT
BEDROOM: 2 BEDROOM 2 BATHROOM WITH BALCONY
RENTAL: RM2400
DEPOSIT: AS USUAL
KEY: EASY ARRANGE
REMARK: MIDDLE FLOOR
Beautiful View

Please WhatsApp
Scarlette Lai 0*****

security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tophills Realty (M) Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,400 /mo.
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 817 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tophills Realty (M) Sdn. Bhd.