The Elysia Park Residence, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,900 /mo

1

BT

1

BM

859

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501115247
check-small-f
859 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.21 psf (lantai)

Tentang The Elysia Park Residence

The Elysia Park Residence @ Medini

For Rent RA514
The Elysia Park Residence @ Medini
Google Map: www.h*****
Property Type: Condominium
Build Up Area: 859 soft
Deposit: 2+1+0.5
Available Date: Anytime

Apartment Listing
1Bedroom 1Bathroom
Floor: Low
City View
Fully Furnished
Race preference: Chi / Mal
No Carparks
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Jalan Persiaran Medini Utara 1, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 859 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian