Teega Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

Negotiable

RM 3,500 /mo

3

BT

3

BM

1,380

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501337663
check-small-f
1,380 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Teega Residences

Teega Residence 3 Bedroom High Floor Full Furnish

Teega Residences @ Puteri Harbour

3 Bedrooms 3 Bathrooms
1380 sqft
Fully Furnished
High Floor & Unblock View
Direction West
Ready Move In

Rental: RM3500 nego

The Roof Realty M-Fighters
Shi Ting REN59150
010 - 765 * 8910
No Cobroke Unit 102
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,380 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]