Teega Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,400 /mo

2

BT

2

BM

1,167

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501330392
check-small-f
1,167 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.06 psf (lantai)

Tentang Teega Residences

Teega Residence , Puteri Harbour , Iskandar Puteri , Mid Floor

FOR RENT

Teega Residence @ Iskandar Puteri
- 2 Bedroom 2 Bathroom
- 1,167 sqft
- Partially Furnished
- Mid Floor
- Gated & Guarded
- First come first serve / 先到先得

Rental RM 2400
.

Pls PM or Whatapp me for arrange viewing
私聊或whatapp 安排看家
Alan : 0*****

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,400 /mo.
4607 Persiaran Laksamana, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,167 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD