Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

View to Offer

RM 7,700 /mo

2

BM

2,077

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 26 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500972258
check-small-f
2,077 kps luas pelan lantai (22 kaki x 104 kaki)
check-small-f
RM 3.71 psf (lantai)

Tentang Taman Nusa Bestari

Taman Nusa Bestari Bukit Indah Iskandar Puteri Johor

Nusa Bestari 3 Storey Shoplot For Rent
For Rent

Nusa Bestari 3 Storey Shoplot For Rent

Unit Type: Intermediate lot
Land Size: 22x104 sqft
Build up 2077 sqft
Direction: Southwest
Facing: Main Road

Rental: Whole block RM12000
Ground Floor Rm 7700

*Prefer Whole Block Rent*

For More Details Pls Call +6***** .(David )
REN 15092.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldmart Properties

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,700 /mo.
Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,077 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldmart Properties