Southern Marina Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Lebuh Bahtera, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,576,800

2

BT

2

BM

1,306

kps

RM 1,207.35

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Mac 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200175676

Tentang Southern Marina Residences

Nice Environment And Strategy Location

For Sale

Southern Marina Residences @ Puteri Harbour

Luxury Seaview Condominium at Iskandar Puteri

2+1 Bedrooms & 2 Bathrooms

- Freehold Property

- Built-up area: 1306 sqft

- Partial Furnished

- 2 Car Park Lot

More Details / Appointment Viewing

Benson Chong (Ren14948)

+6OIO9312858

Thanks And Have a Nice Day~
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

garage-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,576,800.
Lebuh Bahtera, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,306 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]