Southern Marina Residences, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Lebuh Bahtera, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,888,000

3

BT

4

BM

2,001

kps

RM 943.53

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Mac 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200175609

Tentang Southern Marina Residences

Nice Environment And Strategy Location

Southern Marina JB sea view apartment for sale at Puteri Harbour Johor

Southern Marina @ Puteri Harbour Iskandar Puteri

For Sale:

Property Address: Southern Marina Residences

Property Type: Service Apartment

Built-up Size: 2001 sqft

Bedroom: 3+1

Bathroom: 2

No of Car park lot: 3

Furnished: Fully furnished

More Details / Appointment Viewing

Benson Chong (Ren14948)

+6OIO9312858

Thanks And Have a Nice Day~
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

garage-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,888,000.
Lebuh Bahtera, Puteri Harbour, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,001 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]