Meridin Suites @ The Meridin, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,200 /mo

2

BT

2

BM

990

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501328026
check-small-f
990 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.22 psf (lantai)

Tentang Meridin Suites @ The Meridin

Meridian Medini Apartment for Rent

Located at Pangsapuri Meridian Medini in Medini, this stunning apartment is available for rent.

- 2 Bedrooms and 2 Bathrooms
- Fully Furnished with Pictures
- Situated on Block C, Level 10
- Deposit: 2+1+0.5
- Spacious 990 sqft
- Includes 2 Parking Spaces

Rental Price: RM2200

Xx No Cobroke unit xx 1,2 G

April Chin
GPLEXBelief Group
0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 990 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian