Meridin Suites @ The Meridin, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,500 /mo

2

BT

2

BM

1,227

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501025468
check-small-f
1,227 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.04 psf (lantai)

Tentang Meridin Suites @ The Meridin

Available for rent at Meridin @ Medini 1, 2-bedroom service apartment

Available for rent
Meridin @ Medini 1

Service apartment
2 bedrooms, 2 bathrooms
1227 sqft
1 carpark
Fully furnished
In good condition

Rental price RM2500 negotiable

Please contact (Noctis-TRR)
www.w*****
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian