Meridin Suites @ The Meridin, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,700 /mo

1

BT

1

BM

580

check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200245114
check-small-f
580 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.93 psf (lantai)

Tentang Meridin Suites @ The Meridin

Brand New Fully Furnished 1 Bed at Meridin For Rent

For Rent (QS8668)

The medirin @ medini
Bedroom : 1
Bathroom : 1
Built up: 580 sqft
Brand New Unit & Fully Furnished

Contact
Queena Sim
0*****
Kemudahan
bath-o

Bathroom

kitchen-o

Kitchen

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
3 Jalan Legoland, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 580 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]