Iskandar Residences, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 13,500 /mo

5+1

BT

4

BM

3,150

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501315784
check-small-f
3,150 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.29 psf (lantai)

Tentang Iskandar Residences

Iskandar Residence Medini @ Iskandar Puteri

For Rent【LUXURY BIG Penthouse】 limited unit in #Medini #IskandarPuteri

【Iskandar Residence Medini @ Iskandar Puteri】

- Built up : 3150sqft
- Balcony 650sqft
- 5+1 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- Highest Floor
- Nice View
- Fully Furnished & Renovated
- Available from July 2026

【Asking Rental : RM13, 500】

Interested? Get in touch now for more details!
Click here to WhatsApp:
0*****
Vivian Tay (REN 27189)

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 13,500 /mo.
Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,150 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD.

agency logo