Iskandar Residences, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 3,500 /mo

3+1

BT

3

BM

1,567

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501249106
check-small-f
1,567 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.23 psf (lantai)

Tentang Iskandar Residences

Spacious Corner Unit Available For Lease

FOR RENT
Iskandar Residences, Medini, Iskandar Puteri (JB)

Property Details:
• Type: Condominium
• Built-up: 1,567 sqft
• Bedrooms: 3 + 1
• Bathrooms: 3
• Condition: Good
• Furnishing: Fully Furnished
• Unit Type: Corner Unit
• Facing: Singapore View
• Gated & Guarded: Yes
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,567 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]