Iskandar Residences, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

View to Offer

RM 3,600 /mo

3

BT

3

BM

1,455

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501246024
check-small-f
1,455 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.47 psf (lantai)

Tentang Iskandar Residences

Iskandar Residence 3 Bedroom Apartment Available for Rent

For Rent
iskandar residence iskandar puteri
type :3bedroom +3 bathroom
Build Up:1455 sqft
Fully Furnished
available 1 june
rental RM3600
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Nusajaya Highway Persiaran Medini Utara 3, Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,455 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian