Eco Nest, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Eko Botani, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 3,300 /mo

2

BT

1

BM

582

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501050672
check-small-f
582 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.67 psf (lantai)

Tentang Eco Nest

Econest 2 Bedroom High Rise Apartment Available for Rent

Econest @ Eco Botanic

Type A
2 Bedroom 1 Bathroom
High Rise unit
Fully Furnished (Well-Maintained Unit)
Built up: 582sqft
Ready for occupancy from 1 June 2026

Multiple unit types are available in Econest.
Open to Students / Professionals / Couples / Families.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

gym-o

Gym

sauna-o

Sauna

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,300 /mo.
Jalan Eko Botani, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 582 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]