D'Rich Executive Suites, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

Negotiable

RM 2,500 /mo

3

BT

2

BM

904

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501278151
check-small-f
904 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.77 psf (lantai)

Tentang D'Rich Executive Suites

D'Rich Executive Suites/ Bukit Indah/ 3 Bed 2 Bath/ Good Condition

D'Rich Executive Suites
Bukit Indah / Nusa Duta

3 Bedrooms
2 Bathrooms
904 sqft
Block B
City View
2 Car Parks
Fully Furnished
High Floor

Rental: RM2500

Low Booking Fee only !!!
First Come First Serve !!!
Welcome to make an appointment for viewing (^_^)

Welcome Contact Me For More Detail
0***** Enoch Liong

Contact / WhatsApp: www.h*****

Real Estate Negotiator (BUY/ SELL/ RENT)
Professional Negotiator for sales and rental of all properties in Johor with exclusive and best deals. Please contact me at 0***** I can help you find your dream home. Thank you
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Bestari 8/2 Jalan Duta 6, Taman Nusa Bestari, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 904 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian